ProPlodnost na Miss AGRO

Stánek s osvětou a zábavným fotokoutkem potěšil návstěvníky

Část týmu Nadačního fondu ProPlodnost se s nadšením zúčastnila festivalu Miss Agro, kde společně prezentovali činnost Nadačního fondu na jednom ze stánků.

Během tohoto krásného slunečného dne jsme měli možnost předávat důležité informace a osvětu ohledně plodnosti.

Návštěvníci našeho stánku se nejen dozvěděli o různých aspektech plodnosti a možnostech podpory, ale mohli si také vyzkoušet unikátní a zábavnou aktivitu – AI fotokoutek. Tento fotokoutek umožnil párům vymodelovat podobu jejich potenciálního budoucího dítěte a sklidil obrovský úspěch. Návštěvníci byli nadšení a mnozí se k nám vraceli opakovaně, aby si tuto jedinečnou příležitost zkusili znovu s jiným partnerem.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zastavili u našeho stánku a podpořili nás svou účastí a zájmem. Vaše nadšení a podpora nás velmi potěšily a motivují nás k dalším aktivitám a projektům.

Tímto vás také srdečně zveme na naši další akci, která se bude konat v rámci festivalu Metronome 2024 a kde si též budete moci vyzkoušet náš AI fotokoutek. Tento festival proběhne od 20. do 22. června a my se již nemůžeme dočkat, až se s vámi znovu setkáme a nabídneme vám další zajímavé informace.

Těšíme se na vás na dalším festivalu!