Běžíme Pro Plodnost

Zúčastnili jsme se RunCZECH MedicalCup

Nadační fond ProPlodnost společně s klinikou IVF CUBE se zúčastnili štafetového běhu v rámci akce MedicalCup, kterou pořádala organizace RunCZECH. Tato prestižní akce, konaná v malebném prostředí pražské Stromovky, přilákala týmy českých lékařů a pracovníků nemocnic a zdravotních zařízení, aby změřili své síly v přátelském sportovním klání.

Do závodu se zapojily tři štafety složené z členů našeho týmu, kteří hrdě reprezentovali nadační fond ProPlodnost a kliniku IVF CUBE. Všichni běžci předvedli vynikající výkony a ukázali, že kromě svého profesionálního nasazení v oblasti medicíny mají i sportovního ducha.

Atmosféra na trati byla fantastická. Všichni účastníci se navzájem podporovali a motivovali, což přispělo k úspěšnému a radostnému průběhu celé akce.

Rádi bychom poděkovali organizaci RunCZECH za skvěle připravenou akci a všem našim běžcům za jejich nasazení a energii, kterou do závodu vložili. Těšíme se na další podobné akce, kde budeme moci opět ukázat naše sportovní schopnosti a týmovou spolupráci.