ProPlodnost Event

Účastníci soutěží Miss Agro a Strongman ČZU otestovali svou plodnost

30. 4. 2024 se uskutečnil jedinečný odpolední event pořádaný Nadačním fondem ProPlodnost, který navštívili finalisté soutěží Miss Agro a Strongman pražské univerzity ČZU. Tato exkluzivní akce ve fialových barvách, nabídla hostům nejen skvělé občerstvení, ale i řadu zajímavých aktivit zaměřených na osvětu ohledně plodnosti a zdravého životního stylu.

Jednou z nejpopulárnějších aktivit eventu byl unikátní AI fotokoutek, kde hosté měli možnost vidět podobu svého budoucího dítěte tak, jak by ho stvořila umělá inteligence. Díky technologii mohli hosté kombinovat vlastní fotografii s fotkou partnera nebo s libovolnou známou osobností. Tato inovativní technologie zaujala a pobavila všechny přítomné.

I proto si ho budou moci zdarma vyzkoušet všichni návštěvníci festivalu Miss Agro, který se koná již 14.5. 2024. Tak se přijďte podívat na stánek ProPlodnost i vy!

Další zajímavou aktivitou byl interaktivní kvíz, který nejen zkoušel zábavnou formou znalosti hostů týkající se plodnosti, ale zároveň jim poskytl důležité informace.

Největší zájem účastníků eventu však vzbudila možnost nechat si otestovat vlastní plodnost. Pro test plodnosti včetně konzultace se rozhodly všechny přítomné ženy a téměř všichni muži. Tato služba je v rámci Nadačního fondu poskytována zdarma standardně všem zájemcům.

Odpolední event ProPlodnost přinesl nejen zábavu, ale i důležité informace a podporu pro ty, kteří se zajímají o své reprodukční zdraví a plodnost. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další akce zaměřené na podporu zdraví.